IV.

2008 július 26. | Szerző: |

Most egy kicsit össze vagyok zavarodva, mert mindenféle hatások érnek.

Vannak barátaim akik spirituálisak, és vannak ‘hétköznapi’ hitetlenek.

Ha magamat vizsgálom, akkor az

egyik felem azt mondja, hogy ne ringassam magam hiú ábrándokba, nincs olyan, hogy valakit az Ég is nekem rendelt. Ha már egyszer elment, elhagyott, esze ágában sincs visszajönni hozzám.

A másik felem meg azt mondja, hogy igenis Ő az én emberem, mi összetartozunk, csak még neki be kell járnia egy utat, tapasztalnia kell, aztán úgyis rájön, hogy mi összetartozunk.

A szívem azt utóbbit súgja, hallgassak a szívemre?

Kommentek

(A komment nem tartalmazhat linket)


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!